دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷

اخبار / (اخبار جشنواره)برترین های دومین جشنواره گیاهان دارویی و طب سنتی ایران

12
مهر

(اخبار جشنواره)برترین های دومین جشنواره گیاهان دارویی و طب سنتی ایران

 

معرفی برترین های دومین جشنواره گیاهان دارویی و طب سنتی ایران

 

مراسم اختتامیه دومین جشنواره گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران بعد ازظهر پنجشنبه با حضور« سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و معصومه ابتکار  معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.
در این مراسم، محمود خدا دوست معاون طب سنتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مدیر برگزیده در توسعه طب سنتی معرفی شد و جایزه و لوح یادبود جشنواره را دریافت کرد.
محمود مصدق رییس دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز به عنوان استاد برگزیده و فاطمه سفیدکن به عنوان مدرس برگزیده کارگاه های آموزشی معرفی و تجلیل شدند.

مدیران عامل شرکت های  داروسازی و بهداشتی دانش بنیان دکتر جهانگیر و کشت و صنعت خرمان  و مدیرعامل لابراتوار گیاهی طبیعت زنده نیز موفق به کسب عنوان کارآفرین برتر در این جشنواره شدند.
عنوان و جوایز صادرکنندگان برتر دومین جشنواره گیاهان دارویی نیز به شرکت های 'تروند زعفران قائن' ، 'ایمان مهر' و 'دارو درمان سلفچگان' تعلق گرفت.
شرکت داروسازی 'باریج اسانس' موفق به کسب عنوان واحد تحقیق و توسعه برگزیده شد و 'ماشااله اکبری' به عنوان سرمایه گذار برگزیده این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفت.
هیات داوران دومین جشنواره گیاهان دارویی همچنین جامعه گیاه درمانی ایران را به عنوان تشکل فعال برگزیده و شرکت های 'اکسیر دانش آسیا' و 'فناوری زیستی رز فارمر' را به عنوان تولید کنندگان محصول برتر انتخاب و معرفی کرد.

انتشارات سفیر اردهال، شرکت لابراتوارهای رازک، شرکت گیاهان سبز زندگی و شرکت نانو فناوران دایا نیز به عنوان غرفه های برگزیده این دوره از جشنواره معرفی و تجلیل شدند.
دومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران از روز دوشنبه، هفتم مهرماه با حضور 330 شرکت، 88 مرکز دولتی و 30 فن بازار تخصصی در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران گشایش یافت و بیش از دو هزار و یکصد محصول دانش بنیان در حوزه گیاهان دارویی در آن به نمایش گذاشته شد.

 

ارسال نظر

نظرات

ارسال نظر